درگاه پرداخت ارزی

راه اندازی درگاه پرداخت بین المللی آرمانی

درگاه پرداخت ارزی


یکی از بزرگترین مشکلات کسب و کار های حوزه گردشگری در ایران، دسترسی به یک بستر امن و قانونی به منظور مبادلات مالی بین المللی می باشد.  کسب و کار های ایرانی مانند آژانس های مسافرتی، هتل ها و تور لیدر ها برای دریافت درآمد های ارزی خود به ناچار باید به واسطه ها متوصل شوند و امنیت سرمایه خود را به خطر بیاندازند یا از مشتریان خود تقاضای پول نقد نمایند. تکیه به واسطه های مالی علاوه بر اینکه موجب عدم اعتماد مشتریان خارجی می شود، ریسک مبادله پول را افزایش می دهد همچنین این روش به دلیل تاخیر هایی که سیستم های بانکی بین المللی دارند و هزینه های وابسته باعث کاهش بازدهی صنعت توریسم در ایران شده است.

 شرکت تضامنی صرافی آرمانی  با در اختیار داشتن نیرو های متخصص در زمینه های حقوقی، مالی و تکنولوژی اقدام به حل مشکل مبادلات مالی برای صنعت توریسم نموده است. آرمانی با مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و دولت کانادا یک کانال ارتباطی مستقیم برای مبادلات مالی ساخته است. با استفاده از درگاه پرداخت بین المللی آرمانی پذیرنده های ایرانی می توانند اقدام به فروش محصولات و خدمات خود به افراد غیر ایرانی نمایند. مشتریان خارجی نیز به سادگی چند کلیک و با استفاده از کارت اعتباری خود اقدام به پرداخت وجه می نمایند.

کلیه ی مراحل این تراکنش ها توسط آرمانی انجام می گردد و واسطه ی دیگری در این پروسه دخیل نیست. یکی از بزرگترین مزایای درگاه پرداخت بین المللی آرمانی، ضمانت کلیه ی تراکنش ها تا سقف ۴ میلیارد تومان است. آرمانی با سپردن ضمانتنامه ی ۴ میلیارد تومانی نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران امنیت سرمایه ی شما تضمین کرده است.

 آرمانی به عنوان اولین و تنها ارائه دهنده ی قانونی خدمات پرداخت بین المللی، یک شریک تجاری مطمئن و قابل اعتماد برای کسب و کار های ایرانی می باشد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 Rmoney 

Log in with your credentials

Forgot your details?