چرا مشتریان غیر ایرانی شما و توریست ها پرداخت با کارت اعتباری را ترجیح می دهند


داستان پرداخت در سراسر دنیا با ایران تفاوت های عمده ای دارد. همانطور که در ایران پرداخت با پول نقد رو به افول است، طرفداران پرداخت های نقدی در سراسر دنیا نیز هر روز کمتر و کمتر می شوند. در کنار این شباهت رفتاری مزایا و تفاوت های بزرگی میان پرداخت نقدی و پرداخت با کارت های اعتباری وجود دارد که باعث می شود گردشگران و مشتریان خارجی شما ترجیح دهند پرداخت را با کارت اعتباری انجام دهند.

۱. امنیت سرمایه

 در دنیای دیجیتال کارت های اعتباری پول فیزیکی قابل سرقت دیگر  وجود ندارد.  یکی از بزرگترین نگرانی های توریست ها در زمان مسافرت سرقت پول نقد و مدارک آنهاست. به همین دلیل توریست های غیر ایرانی تمایل چندانی به حمل پول نقد ندارند.  توریست ها در صورت دزدیده شدن کارت خود تنها با یک تماس تلفنی می توانند کارت خود را مسدود کنند و تقاضای یک کارد جدید نمایند. .


۲. امکان برگشت پول

یک تفاوت عمده ی اکوسیستم پرداخت کارت های اعتباری این است که کاربران در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده می توانند با یک تماس تلفنی تقاضای بازگشت پول خود را  بدهند. در صورت اثبات تخطی سرویس دهنده از قول و قرار  اولیه مشتری پول خود را تمام و کمال دریافت می کند. این امر باعث می شود که مشتریان ترجیح دهند پرداخت ها را با کارت اعتباری انجام دهند.


۳.خرید اعتباری

 در بسیاری از کشور ها  فرهنگ خرید به این صورت است افراد امروز خرید می کنند و در پایان ماه پرداخت می کنند. با استفاده از این روش قدرت خرید مشتریان افزایش می یابد و احتمال خرج کردن بالا می رود. به همین دلیل مشتریان خارجی ترجیح می دهند جایی خرید کنند امکان پرداخت با کارت اعتباری وجود داشته باشد.


۴.دریافت مشوق های مالی

 شرکت های کارت اعتباری  با ارائه ی مشوق های مالی به مشتریان خود آنها ترغیب به استفاده بیشتر از کارت اعتباری می کنند. این مشوق ها شامل پول نقد، امتیاز سفر و بیمه رایگان می باشند. برای همین توریست ها مشتریان خارجی پرداخت با کارت اعتباری را اولویت خود می دانند.


۵.پرداخت آسان

اکوسیستم پرداخت های اینترنتی در جهان در تسخیر شرکت های کارت اعتباری می باشد. تجربه ی کاربری آسان باعث شده تا اکثریت مطلق پرداخت های اینترنتی با کارت اعتباری انجام شود. به همیت دلیل مشتریان خارجی و گردشگران ترجیح می دهند به جای ایستادن صف، پرداخت نقدی یا مراجعه به بانک، با سادگی چند کلیک پرداخت را با کارت اعتباری انجام دهند.


۶.کاهش ریسک سوء استفاده و اعتماد

فروشندگان پیش از امکان پذیرش کارت های اعتباری از فیلتر های متعددی عبور می کنند. همین امر باعث اعتماد بیشتر مشتریان به آنها می شود.


۷. نرخ تبدیل بهتر

 شرکت های کارت اعتباری به مشتریان خود نرخ تبدیل خوبی ارائه می کنند. همین امر باعث می شود  مشتریان خارجی فارغ از اینکه کشور مبدأ آنها کجا باشد به پرداخت با کارت اعتباری ارجحیت دهند.

اطلاعات بیشتر درباره درگاه پرداخت ارزی آرمانی

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 Rmoney 

Log in with your credentials

Forgot your details?