درگاه پرداخت بین المللی

 

  یکی از مواردی که  در حوزه ی فروش خدمات گردشگری موجب  ایجاد مزیت رقابتی  و افزایش فروش می شود به کارگیری فناوری های نوین پرداخت است. مبادلات مالی درست مانند یک زبان، محاوره می باشد. تصور کنید زمانی که شما به زبان مشتریان خود تسلط داشته باشید چقدر فرآیند ارائه خدمات برای دو طرف راحت تر و دل انگیز تر می شود و در نهایت منافع شما و مشتریان شما به شکل بهتری تأمین می گردد. در این مقاله به توضیح مزایای فروش خدمات خود از طریق کارت های اعتباری می پردازیم.

شاید خواندن مقاله ” مزایای پرداخت با کارت اعتباری برای توریست ها” به شما در درک بهتر از اکو سیستم پرداخت های بین المللی کمک نماید.

 فروش کالا و خدمات از طریق کارت های اعتباری و درگاه پرداخت ارزی آرمانی می تواند به ۶ روش به افزایش فروش و بهبود تجربه ی کاربری مشتریان شما کمک کند.

۱ . جذب مشتری از مبدأ

 عمده توریست ها پیش از آغاز سفر برای سفر خود برنامه ریزی می کنند.  در واقع توریست ها علاقه مندند خدمات شما را پیش خرید کنند تا از برنامه ی سفر خود مطمئن باشند. همچنین شما به عنوان ارائه دهنده ی خدمات گردشگری مایل به دریافت وجه از مشتری هستید تا مشتری را متعهد به استفاده از خدمات خود نمایید.

۲ . از بین بردن ریسک شبکه بانکی بین المللی

 شبکه بانکی بین المللی ریسک های زیادی برای کسب و کار شما دارد از جمله هزینه های مخفی حواله و تبدیل ارز و همچنین قوانین پیچیده  که بعضا باعث توقف فرآیند یا تاخیر زیاد در رسیدن پول به شما می شود. با استفاده از درگاه پرداخت ارزی آرمانی با حذف واسطه ها پول شما بدون ریسک به حساب شما واریز می گردد.

 

۳ .  تسریع  مبادله پول

 اگر تا کنون تلاش کرده باشید تا هزینه فروش خدمات خود را پیشا پیش از طریق شبکه بانکی و حواله دریافت کنید حتما می دانید این پروسه چقدر کند و دردناک است. با استفاده از درگاه پرداخت آرمانی فرآیند پرداخت پول به حساب شما در کمتر از ۱ روز کاری انجام می شود.

 

درگاه پرداخت ارزی کارت اعتباری

 

۴ . جلب اعتماد مشتری

اعتماد کلید آغاز هر نوع مراوده ی مالی می باشد. زمانی که مشتری شما با کارت اعتباری پرداخت انجام می دهد شرکت صادر کننده ی کارت اعتباری خرید او را ضمانت می کند و در صورتی که مشتری خدمات مورد نظر را دریافت نکند پول او برگشت داده می شود. این امر باعث اعتماد بیشتر مشتری به خدمت و محصول شما می شود.

 

۵ . کاهش سرمایه در گردش مورد نیاز

اگر شما بتوانید از مشتری خود پیش پرداخت دریافت نمایید، می توانید آن را برای رزرواسیون و سایر خدمات مرتبط صرف کنید در نتیجه نیاز شما به سرمایه ی در گردش کاهش می یابد. پرداخت ها با کارت اعتباری از طریق درگاه پرداخت ارزی آرمانی این امکان را برای شما فراهم می آورد.

 

۶ . تشویق مشتری به خرید بیشتر

  خرید با کارت اعتباری برای مشتریان شما مزایای زیادی در برابر استفاده از پول نقد دارد از جمله سادگی، خرید اعتباری، امکان برگشت پول و… .  این امر باعث می شود آنها میل بیشتری به خرید از طریق کارت اعتباری داشته باشند.

اطلاعات بیشتر درباره درگاه پرداخت آرمانی

 

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 Rmoney 

Log in with your credentials

Forgot your details?