درگاه پرداخت ارزی کارت اعتباری

 عموم مشتریان ما مراکز گردشگری مانند هتل ها و آژانس های مسافرتی می باشند که برای دریافت پرداخت های ارزی از مشتریان خارجی خود به شبکه پرداخت آرمانی اعتماد می کنند.

 در شرایط خاص شرکت های تولید نرم افزار می توانند از خدمات آرمانی استفاده نمایند. در صورتی که شما قصد فروش یک نرم افزار یا محصول دیجیتال که مستقیما توسط خودتان تولید شده داریدؤ لطفا بریا بررسی موردی محصول خود با ما تماس بگیرید. طبیعیست که خدمات آرمانی شامل افرادی که قصد فروش غیر قانونی نرم افزار ها یا فایل ها، بر اساس قوانین ایران و یا قوانین بین المللی، را دارند امکان پذیر نمی باشد.

 کلیه ی تراکنش ها حد اکثر تا ۷ روز های کاری تسویه میشوند.

خدمات ارزی آرمانی با داشتن مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و fintrac کانادا اصالت و امنیت سرمایه ی مشتریان خود را تضمین می کند. آرمانی موفق شده با حذف واسطه ها ریسک مسدود شدن پول به دلایلی مانند مبازره با پولشویی یا تحریم را به حد اقل رسانده است. کلیه خدمات آرمانی بر اساس به روز ترین قوانین مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم انجام می گردد. همه ی مشتریان ما بر اساس دستو العمل های بین المللی شناسایی می شوند به همین دلیل ریسک تبادل پول با آرمانی حداقل است.

امکان استفاده از درگاه پرداخت آرمانی با API وجود دارد ولی این سرویس برای مشتریان با حجم تراکنش بیش از ۱۰ هزار یورو در ماه توصیه می شود.

آرمانی اولین و تنها ارائه دهنده ی قانونی خدمات نوین پرداخت ارزی در ایران می باشد. خدمات  فرآیند های آرمانی با تایید و مجوز مراجع ذیصلاح داخلی و بین المللی انجام می گردد و تیم و بین المللی حقوقی ما بر کلیه ی تراکنش ها و مراحل فروش خدمات نظارت دارند.

آرمانی ضامن سرمایه شماست. صد ها مشتری از خدمات آرمانی استفاده می کنند و آرمانی کلیه ی تراکنش ها را با سپردن ضمانت ۴ میلیارد تومانی نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ضمانت کرده است.

کلیه های تراکنش های آرمانی تا سقف ۴۰ میلیارد ریال نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ضمانت شده اند.

آرمانی اولین و تنها ارائه دهنده ی خدمات نوین پرداخت ارزی در ایران می باشد. بر خلاف سایر بازیگران این بازار همه ی خدمات آرمانی مبتنی بر قوانین مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم می باشد. آرمانی دارای مجوز مبادله مالی بین المللی از بانک مرکزی ایران و دولت کانادا می باشد.

محدودیتی در مبلغ تراکنش ها وجود ندارد مگر اینکه شرکت صادر کننده ی کارت اعتباری بین المللی با توجه به اعتبار مشتری محدودیتی اعمال نماید.

درگاه پرداخت ارزی آرمانی از بیش از ۱۵۰ واحد پولی پشتیبانی می کند.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 Rmoney 

Log in with your credentials

Forgot your details?